Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Červen ve Španělsku. ✅ Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v červnu 2019. ☀ Zájezdy do Španělska v červnu 2019 za nejvýhodnější ceny. All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech.

A-Spanelsko.cz    >    

Španělsko červen 2019

Vyhledávání zájezdů

Dovolená ve Španělsku v červnu 2019

Catalonia Goya Hotel
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Goya Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až pátek 21. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 15406,- Kč.
 
Apartmány Bon Repos Santa Susanna
Dovolená Španělsko 2019 - Costa del Maresme v 2hvězdičkovém ubytování Apartmány Bon Repos Santa Susanna, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až úterý 25. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 5150,- Kč.
 
Best San Diego
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Dorada v 3hvězdičkovém ubytování Best San Diego, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až úterý 2. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33294,- Kč.
 
Hotel Ght Maritim
Dovolená Španělsko 2019 - Costa del Maresme v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Ght Maritim, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až pondělí 24. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16460,- Kč.
 
Mercure Madrid Centro
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Madrid Centro, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až čtvrtek 20. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 14290,- Kč.
 
HOTEL LOS DELFINES
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL LOS DELFINES, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až středa 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, vhodné pro seniory levně se slevou 12 % v aktuální ceně 16368,- Kč.
 
APARTHOTEL LONDRES
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v 3hvězdičkovém ubytování APARTHOTEL LONDRES, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až středa 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 8650,- Kč.
 
Hotel 4R Salou Park I.
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Dorada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel 4R Salou Park I., s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až středa 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 40690,- Kč.
 
Hotel Best Benalmadena
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Best Benalmadena, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až sobota 29. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, Krakov, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33323,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Fitness
  • Bar
  • Dětský bazén
  • Půjčovna kol
 
Hotel City House Florida Norte By Faranda
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel City House Florida Norte By Faranda, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až sobota 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19231,- Kč.
  • Klimatizace
  • Bar
  • Wifi zdarma
  • Půjčovna aut/motorek
 

Zobrazeno 1-10 z 171 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Španělsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal