All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Andalusie    >    

Dovolená Andalusie v červenci 2022 - Červenec ve Španělsku

Dovolená Andalusie v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v červenci 2022. Zájezdy Andalusie za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Dovolená Andalusie v červenci 2022

Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
★★★★
 • 18 380 Kč
 • 18 196 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. červenec až pondělí 11. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 256 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 18196,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Vik Gran Costa Del Sol (Mijas)
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Animační programy
  • Bar
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Golf
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Klimatizace
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Silnice kolem hotelu
  • Surfování
  • TV
  • Vnější bazén
  • Volejbal
  • Wifi zdarma
   
  • 23 459 Kč

  Detail

  4.1/5 Fantastické (133 hodnocení)

  Nejnovější recenze: hotel Vik Grand jsme zakoupili dva dny před odletem,a jelikož nám ostatní destinace už nenabídli letenky,brali jsme tento hotel,po pročtení recenzí před odletem,jsme očekávali hrůzu děs,ale po příjezdu do hotelu jsme byli mi...

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Andalusie, v místě VIK Gran Costa del Sol (Mijas) v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vik Gran Costa Del Sol (Mijas) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 4. července do pondělí 11. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 256 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory, v aktuální online ceně 23459,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.1 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Amare Marbella Beach
  ★★★★
  • 46 942 Kč
  • 31 451 Kč
 • - 33 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amare Marbella Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 11. červenec až pondělí 18. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 263 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 33 %, aktuálně v ceně 31451,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Globales Los Patos Park
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 20 728 Kč

  Detail

  4.6/5 Fantastické (33 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Costa Del Sol v 3hvězdičkovém ubytování Globales Los Patos Park od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 11. července do pondělí 18. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 263 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20728,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Amare Marbella Beach
  ★★★★
  • 49 083 Kč
  • 33 867 Kč
 • - 31 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Amare Marbella Beach, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. červenec až pondělí 25. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 270 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 31 %, aktuálně v ceně 33867,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Hotel Riu Nautilus
  ★★★★
  • 24 242 Kč
  • 24 000 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riu Nautilus od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 18. července do pondělí 25. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 270 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 24000,- Kč.
  Iberostar Costa Del Sol
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 26 023 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Costa Del Sol, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 18. červenec až pondělí 25. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 270 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 26023,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Costa Del Sol je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Marinas De Nerja Beach & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 26 948 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (13 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marinas De Nerja Beach & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 18. července do pondělí 25. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 270 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 26948,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Marinas De Nerja Beach & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍
   
  • 24 000 Kč

  Detail

  3.8/5 Skvělé (13 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marinas De Nerja Beach & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. červenec až pondělí 1. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 277 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 24000,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Marinas De Nerja Beach & Spa je 3.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).

  Zobrazeno 1-9 z 9 nalezených

  Ads

  Dovolenou Andalusie 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Andalusie levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Andalusie nebo sekci dovolená s dětmi.