All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Barcelona    >    

Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Červenec ve Španělsku

Dovolená a Last Minute zájezdy Barcelona v červenci 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v červenci 2022. Last Minute zájezdy do Španělska za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Barcelona v červenci 2022

Základní informace

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona, Costa Brava v ?hvězdičkovém ubytování KATALÁNSKO - GOURMETSKÁ ZASTAVENÍ s pobytem u moře bus, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. červenec až neděle 10. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu autobusem (busem), s odjezdem za 35 dní za aktuální cenu 21390,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, poznávací levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.


2. den

Příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme poblíž Barcelony, v odpoledních hodinách ubytování, individuální volno, možnost koupání, večeře.

3. den

Snídaně, celodenní návštěva Barcelony - prohlídka barcelonské tržnice La Boquería St. Josep, jedné z největších světových městských tržnic, chrám gastronomie podle Ferrána Adríá, na ohromné ploše, přímo v centru města na slavných Las Ramblas, se každý den scházejí ovocnáři, zelináři, řezníci, prodejci ryb a mořských plodů, aby nabídli čerstvé produkty místní ale i z celého světa svým zákazníkům, nádherně naaranžované zboží láká ke koupi a k okamžitému ochutnání - k tomu jsou na tržnici připraveny malé pultové restaurace, kde vám připraví ve chvilce úžasné pokrmy z čerstvých ryb a plodů moře, procházka po Barceloně - Plaza Catalunya, gotická čtvrť, katedrála Santa Eulalia, oběd v typické barcelonských restauraci v přístavu Port Olímpic (katalánská mediteránní kuchyně, pica-pica mariscos, paella, fideua, arroz negro), po obědě individuální volno k dalším procházkám, návštěvě úžasného podmořského akvária, návrat do hotelu, večeře v hotelu.

4. den

Snídaně, odjezd do Sant Sadurní d´Anoia, nejdůležitějšího městečka kraje Penedés, kde rodina Ferrer Bosch pro nás již od roku 1914 připravuje ta nejlepší vína šampaňského typu - cavas. Značka Freixenet a jejich Gran Carta Nevada, Carta Nevada Reserva, Gran Cordón Negro, Cordón Negro Reserva a další produkty jsou již i u nás velmi známé a oblíbené. Čeká nás velmi pěkná a zasvěcená exkurse po celém historickém i moderním provozu, jízda vláčkem rozlehlými sklepy, a pak ochutnávka, ve viniční prodejně budeme moci učinit zajímavé nákupy z opravdu přebohatého výběru místních vín a výrobků s vínem spojených. Oběd v místní typické restauraci a ochutnáme zase jinou katalánskou kuchyni, založenou na zajímavé úpravě kvalitních mas, přípravě typických embutidos. Prohlédneme si vinné sklepy slavné značky Torres dodávající vína na stůl samotné královské rodině, návrat, večeře v hotelu.

5. den

Snídaně, odjezd do Girony, historického centra Katalánska, kde si prohlédneme katedrálu, projdeme se po úžasných hradbách Starého města, potěšíme se pohledem na domy na nábřeží řeky Oňar a uvidíme i pěkně zachovalé Židovské město, odjezd do Peratallady, kouzelného středověkého městečka, kde navštívíme typickou místní restauraci, kde si pochutnáte na naprosto delikátních tapas - menších porcích různých jídel tak typických pro Španělsko a tedy i Katalánsko, zastávka v Lloret de Mar, kde si projdete velikou prodejnou vín a katalánských embutidos, olivových olejů a jiných specialit, večeře v hotelu.

6. den

Snídaně, volný program - koupání a odpočinek na plážích letoviska, odjezd do Lloretu de Mar, kde navštívíme místní vyhlášenou restautraci CAN SABATA, abychom ochutnali další skvělé produkty středomořské kuchyně, odpoledne budeme pokračovat do Tossy de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja - opevněná část Tossy - hradby z 12. a 13. stol. s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17. stol., kostel Sant Vincenc, Museo Municipal s díly moderního umění - Marc Chagall), po procházce návrat do hotelu, večeře v hotelu

7. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře v hotelu.

8. den

Snídaně, pobyt u moře, individuální volno, večeře v hotelu.

9. den

Snídaně, individuální volno, možnost koupání, v odpoledních hodinách odjezd do ČR.

10. den

Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje - univerzum

 • 7 ubytování
 • 7 polopenzí
 • dopravu autokarem do/z Španělska
 • dopravu autokarem (mikrobusem) po Španělsku dle programu
 • 4 x oběd s nápoji v restauracích dle programu
 • prohlídka sklepů v Sant Sadurní s degustací
 • prohlídka sklepů značky Torres
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje - univerzum

 • vstupy, místní dopravu, pobytovou taxu, fakultativní služby cca 50 EUR

Obecný popis

Barcelona: tržnice La Boquería St.Josep (chrám gastronomie), Plaza Catalunya, gotická čtvrť, katedrála Santa Eulalia, restaurace v přístavu Port Olímpic (katalánská mediteránní kuchyně, pica-pica mariscos, paella, fideua, arroz negro), Sant Sadurní d´Anoia šampaňské vína „cavas“, Freixenet (Gran Carta Nevada, Carta Nevada Reserva, Gran Cordón Negro, Cordón Negro Reserva), vinné sklepy Torres, Girona, Peratallada (tapas), Lloret de Mar (prodej vín a katalánských embutidos), speciality středomořské kuchyně – ryby, mariscos, Tossa de Mar (Villa Vieja, kostel Sant Vincenc, Museo Municipa.

Ubytování

Ubytování je zajištěno na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme, v hoteluhvězdičekhvězdičekhvězdiček nedaleko pláže, ve 2lůžk. pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce.

Stravování

Polopenze a 4 obědy v typických místních restauracích dle programu

Povinné poplatky na místě

pobytová taxa

Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Červenec ve Španělsku
KATALÁNSKO - GOURMETSKÁ ZASTAVENÍ s pobytem u moře bus
★★
 
 • 21 390 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona, Catalonia Barcelona Plaza, v místě Catalonia Barcelona Plaza v ?hvězdičkovém ubytování Catalonia Barcelona Plaza od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. července do pondělí 4. července s cestou letecky z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 36 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální online ceně 16095,- Kč.


Dovolená Barcelona v červenci 2022
Catalonia Barcelona Plaza
★★
 • 20 635 Kč
 • 16 095 Kč
 • - 22 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona, Icaria Hotel Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Icaria Hotel Barcelona, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. červenec až pondělí 4. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 36 dní za aktuální cenu 17196,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 25 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.


  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Červenec ve Španělsku - Icaria Hotel Barcelona
  Icaria Hotel Barcelona
  ★★★★
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce
  • 22 928 Kč
  • 17 196 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona v ?hvězdičkovém ubytování gurmánska cesta po Katalánsku od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 2. července do čtvrtka 7. července s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 36 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, poznávací, v aktuální online ceně 23526,- Kč.


  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Červenec ve Španělsku - gurmánska cesta po Katalánsku
  gurmánska cesta po Katalánsku
  ★★
   
  • 23 526 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gran Havana, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 2. červenec až pondělí 4. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 36 dní za aktuální cenu 15952,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 25 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Červenec ve Španělsku - Gran Havana
  Gran Havana
  ★★★★
  • 21 269 Kč
  • 15 952 Kč
 • - 25 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona, Sixties Ramblas, v místě Sixties Ramblas v 3hvězdičkovém ubytování Sixties Ramblas od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 4. července do středy 6. července s cestou letecky z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální online ceně 16750,- Kč.


  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Sixties Ramblas
  Sixties Ramblas
  ★★★
  • 21 753 Kč
  • 16 750 Kč
 • - 23 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona, Catalonia Plaza Catalunya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Plaza Catalunya, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 4. červenec až středa 6. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 38 dní za aktuální cenu 16989,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 24 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.


  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Catalonia Plaza Catalunya
  Catalonia Plaza Catalunya
  ★★★★
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce
  • 22 354 Kč
  • 16 989 Kč
 • - 24 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Atlantis od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 4. července do středy 6. července s cestou letecky z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální online ceně 16239,- Kč.
  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Hotel Atlantis
  Hotel Atlantis
  ★★★
  • 18 453 Kč
  • 16 239 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariano Cubi, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 4. červenec až středa 6. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 38 dní za aktuální cenu 16031,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 14 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Barcelona v červenci 2022 - Mariano Cubi
  Mariano Cubi
  ★★★★
  • 18 641 Kč
  • 16 031 Kč
 • - 14 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona, Bagues, v místě Bagues v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Bagues od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 4. července do středy 6. července s cestou letecky z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 38 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 24 %, v aktuální online ceně 19563,- Kč.


  Bagues
  Bagues
  ★★★★★
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Fitness
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce
  • 25 741 Kč
  • 19 563 Kč
 • - 24 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 66 nalezených

  Dovolenou Barcelona 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2022, dovolenou Chorvatsko 2022, dovolenou Itálie 2022/2023 nebo například dovolenou Jordánsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Barcelona nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal