Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Dovolená Costa del Maresme 2020 / 2021. ☀️ Aktuální nabídka zájezdů do Španělska do letoviska Costa del Maresme za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Costa del Maresme. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

A-Spanelsko.cz    >    

Zájezdy Costa del Maresme - Španělsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy Costa del Maresme

H.top Calella Palace Hotel
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H.top Calella Palace Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až čtvrtek 29. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 12153,- Kč.
 
H.top Calella Palace Hotel
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H.top Calella Palace Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 15940,- Kč.
 
Hotel Alegria Mar Mediterrania Adults Only
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Alegria Mar Mediterrania Adults Only, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 22. říjen až pondělí 26. říjen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6379,- Kč.
 
Hotel Htop Amaika Adults Only
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Htop Amaika Adults Only, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 10580,- Kč.
 
Hotel Tahiti Playa
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Tahiti Playa, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až středa 28. říjen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6341,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Golf
 • Surfování
 • Animační programy
 • Bar
 
H.top Calella Palace Hotel
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H.top Calella Palace Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 24. říjen až středa 4. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 22 %, v aktuální ceně 16646,- Kč.
 
H.top Calella Palace Hotel
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H.top Calella Palace Hotel, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až čtvrtek 5. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 16533,- Kč.
 
Hotel Alegria Mar Mediterrania Adults Only
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Hotel Alegria Mar Mediterrania Adults Only, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 13068,- Kč.
 
Hotel Internacional
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v 2hvězdičkovém ubytování Hotel Internacional, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 5391,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 
H.top Calella Palace Hotel
Dovolená Španělsko na podzim 2020 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H.top Calella Palace Hotel, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální ceně 10994,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 125 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Costa del Maresme podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal