All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Costa del Maresme 2023

Dovolená Costa del Maresme 2023. Aktuální nabídka zájezdů do Španělska do letoviska Costa del Maresme za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Costa del Maresme. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Costa del Maresme 2023

Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquahotel Montagut, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 20. duben až neděle 30. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 29 dní za aktuální cenu 33419,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Dovolená Costa del Maresme 2023
Aquahotel Montagut
★★★★
 
 • 33 419 Kč

Detail

Základní informace

Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Costa del Maresme, Aqua hotel Onabrava, v místě Aqua hotel Onabrava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aqua Hotel Onabrava od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. května do soboty 20. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 45 dní. Pobyt se stravou formou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 32019,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Aqua Hotel Onabrava je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 12 cestovatelů).


Popis

Moderní komplex situovaný přímo na promenádě, jen pár kroků od pláže, bohaté a kvalitní služby, pěkný bazén a kvalitní wellness.

Poloha

hotel se nachází v okrajové části letoviska Santa Susanna, 100 metrů od písečné pláže. Letoviskem projíždí vláček, kterým je možné se pohodlně dostat do Barcelony.

Vybavení hotelu

moderní 4* superior z řetězce AQUA HOTELS nabízí klientům vstupní halu s recepcí, klimatizovanou restauraci, bary, výtahy, TV místnost, pěkný venkovní bazén s hydromasážemi, dětský bazén, sluneční terasu s lehátky, za poplatek Aqua Fit SPA – vnitřní vyhřívaný bazén, jacuzzi, termální okruh, masáže, sauna, fitness, spa procedury. Hotel nabízí bohatý animační a večerní program.

Vybavení pokoje

2-lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo 4-lůžkové pokoje (2 manželské postele 135 cm široké, přistýlky se nepřidávají) jsou vybavené koupelnou s WC, klimatizací, telefonem, TV-SAT, minibarem a trezorem, WiFi přípojení, balkon. Na vyžádání možno pokoje premium, junior suite, rodinné junior suite nebo exlusivní suite Lumiere.

Stravování

polopenze formou bufetu, možnost dokoupení plné penze.

Cena zahrnuje - bus

7 (14) nocí s polopenzí, autobusovou dopravu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje - bus

pobytové taxy.

Příplatky

komplexní pojištění.

Cena zahrnuje - let

7 (10,11,14) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena nezahrnuje - let

navýšení palivového příplatku, pobytové taxy.

Příplatky

komplexní pojištění.

Poznámka

pobyty vlastní dopravou možné na vyžádání. Při vlastní dopravě sleva z autobusového zájezdu: dospělá osoba 2500 Kč, dítě 2900 Kč. Ceny na mimokatalogové pobyty si vyžádejte v CK.


Dovolená Costa del Maresme 2023
Aqua Hotel Onabrava
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 33 353 Kč
 • 32 019 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (12 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aquahotel Montagut, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 8. květen až čtvrtek 18. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 47 dní za aktuální cenu 31619,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 1 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Aquahotel Montagut
  Aquahotel Montagut
  ★★★★
  • 31 938 Kč
  • 31 619 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Costa del Maresme v 3hvězdičkovém ubytování Papi od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 12. května do pondělí 22. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 51 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 19609,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Papi je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 144 cestovatelů).
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Papi
  Papi
  ★★★
  👍👍👍👍👍
  • 20 426 Kč
  • 19 609 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (144 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bernat Ii, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 17. květen až středa 24. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 56 dní za aktuální cenu 23490,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Bernat Ii
  Bernat Ii
  ★★★★
   
  • 23 490 Kč

  Detail

  Dovolená ve Španělsku v létě 2023 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercury od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 1. června do čtvrtka 8. června s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 71 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální online ceně 23852,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Mercury je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 234 cestovatelů).
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Mercury
  Mercury
  ★★★★
  👍👍👍👍
  • 25 926 Kč
  • 23 852 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  3.9/5 Skvělé (234 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě 2023 v letovisku Costa del Maresme, Cartago Nova by Alegria v 3hvězdičkovém ubytování Cartago Nova By Alegria, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 2. červen až úterý 13. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 72 dní za aktuální cenu 20404,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 8 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Na základě 358 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Cartago Nova By Alegria 3.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Cartago Nova By Alegria
  Cartago Nova By Alegria
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 22 178 Kč
  • 20 404 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  3.7/5 Skvělé (358 hodnocení)
  Dovolená ve Španělsku v létě 2023 v lokalitě Costa del Maresme, Cartago Nova by Alegria, v místě Cartago Nova by Alegria v 3hvězdičkovém ubytování Cartago Nova By Alegria od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 3. června do úterý 13. června s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 73 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 23 %, v aktuální online ceně 15579,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Cartago Nova By Alegria je 3.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 358 cestovatelů).
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Cartago Nova By Alegria
  Cartago Nova By Alegria
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 20 232 Kč
  • 15 579 Kč
 • - 23 %
 • Detail

  3.7/5 Skvělé (358 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě 2023 v letovisku Costa del Maresme, Alegria Mar Mediterrania v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Alegria Mar Mediterrania, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 5. červen až sobota 10. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 75 dní za aktuální cenu 19510,- CZK. Rekreace je se stravou formou plná penze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 9 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Na základě 43 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Alegria Mar Mediterrania 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).

  Atributy: s delegátem.
  Dovolená Costa del Maresme 2023 - Alegria Mar Mediterrania
  Alegria Mar Mediterrania
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • Klimatizace
  • Venkovní bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka u bazénu zdarma
  • Lehátka na pláži zdarma
  • TV
  • Minibar
  • Bar
  • Lednička
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Dětský bazén
  • Golf
  • Fitness
  • Animační programy
  • Bezbariérový přístup
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce
  • Půjčovna kol
  • Hotel bez dětí
  • 21 440 Kč
  • 19 510 Kč
 • - 9 %
 • Detail

  4.5/5 Fantastické (43 hodnocení)
  Dovolená ve Španělsku v létě 2023 v lokalitě Costa del Maresme v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropic Park od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 5. června do pondělí 19. června s cestou letecky z letiště Praha nebo Vídeň, s odletem za 75 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 17 %, v aktuální online ceně 23129,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Tropic Park je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 67 cestovatelů).
  Tropic Park
  Tropic Park
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 27 866 Kč
  • 23 129 Kč
 • - 17 %
 • Detail

  4.3/5 Fantastické (67 hodnocení)

  Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

  Dovolenou Costa del Maresme 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francouzská Polynésie 2023, dovolenou Chorvatsko 2023, dovolenou Itálie 2023/2024 nebo například dovolenou Jordánsko 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Costa del Maresme nebo sekci dovolená s dětmi.