All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Španělsku - duben 2022

Dovolená Španělsko v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v dubnu 2022. Zájezdy Španělsko za nejvýhodnější ceny online.

Ads

Španělsko v dubnu 2022

Punta Prima (Es Pujols)
★★★
 
  • 12 140 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Formentera v 3hvězdičkovém ubytování Punta Prima (Es Pujols), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až čtvrtek 7. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 188 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12140,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Punta Prima (Es Pujols)
★★★
 
  • 12 034 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Formentera v 3hvězdičkovém ubytování Punta Prima (Es Pujols) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 3. dubna do sobota 9. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Mnichov, s odletem za 190 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12034,- Kč.
Vstupenky na FC Barcelona - Sevilla
 
  • 3 990 Kč

Detail

Dovolená Barcelona levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vstupenky na FC Barcelona - Sevilla s délkou 1 dní, v termínu 3. duben 2022 až 3. duben 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, jarní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3990 Kč.
Vstupenky na FC Barcelona - Cadiz
 
  • 2 490 Kč

Detail

Dovolená Barcelona levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vstupenky na FC Barcelona - Cadiz s délkou 1 dní, v termínu 17. duben 2022 až 17. duben 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, jarní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 2490 Kč.
Barcelona letecky
★★
 
  • 13 590 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Barcelona, v místě Španělsko v ?hvězdičkovém ubytování Barcelona letecky, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. duben až neděle 24. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 208 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 13590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Ads

Dovolenou Španělsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Spojené arabské emiráty duben, Srí Lanka duben, Španělsko duben nebo například dovolenou Thajsko duben? Další možností je třeba Tunisko duben.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Španělsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.