All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Ibiza 2023

Dovolená Ibiza 2023. Aktuální nabídka zájezdů do Španělska do letoviska Ibiza za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Ibiza. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Ibiza 2023

Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Ibiza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garbi Ibiza & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 13. duben až čtvrtek 20. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 22 dní za aktuální cenu 24869,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Dovolená Ibiza 2023
Garbi Ibiza & Spa
★★★★
 • 25 638 Kč
 • 24 869 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Ibiza v 2hvězdičkovém ubytování Cubanito Ibiza Suites od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 16. dubna do čtvrtka 20. dubna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 25 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 15579,- Kč.
  Dovolená Ibiza 2023
  Cubanito Ibiza Suites
  ★★
   
  • 15 579 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Ibiza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Royal Ses Savines, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 20. duben až neděle 23. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 29 dní za aktuální cenu 25179,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Ibiza 2023 - Catalonia Royal Ses Savines
  Catalonia Royal Ses Savines
  ★★★★
   
  • 25 179 Kč

  Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Ibiza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tropic Garden od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 20. dubna do čtvrtka 27. dubna s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 29 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 12 %, v aktuální online ceně 21819,- Kč.
  Dovolená Ibiza 2023 - Tropic Garden
  Tropic Garden
  ★★★★
  • 24 794 Kč
  • 21 819 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Ibiza v 2hvězdičkovém ubytování Cubanito Ibiza Suites, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 27. duben až neděle 30. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 36 dní za aktuální cenu 19399,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Ibiza 2023 - Cubanito Ibiza Suites
  Cubanito Ibiza Suites
  ★★
  • 19 795 Kč
  • 19 399 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Ibiza v 2hvězdičkovém ubytování Cubanito Ibiza Suites od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 27. dubna do čtvrtka 4. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 36 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 27109,- Kč.
  Dovolená Ibiza 2023 - Cubanito Ibiza Suites
  Cubanito Ibiza Suites
  ★★
  • 27 662 Kč
  • 27 109 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Ibiza v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Argos (Talamanca), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 30. duben až středa 3. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 39 dní za aktuální cenu 12669,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Ibiza 2023 - Argos (Talamanca)
  Argos (Talamanca)
  ★★★★
  • 13 623 Kč
  • 12 669 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Ibiza v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Oku Ibiza od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do čtvrtka 4. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 26719,- Kč.
  Dovolená Ibiza 2023 - Oku Ibiza
  Oku Ibiza
  ★★★★★
   
  • 26 719 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Ibiza v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach), v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až čtvrtek 4. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 40 dní za aktuální cenu 17739,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená Ibiza 2023 - Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)
  Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)
  ★★★★★
  • 18 673 Kč
  • 17 739 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Ibiza v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. května do čtvrtka 11. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 43 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 47329,- Kč.
  Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)
  Barcelo Portinatx (Ex. Paradise Beach)
  ★★★★★
  • 50 891 Kč
  • 47 329 Kč
 • - 7 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

  Dovolenou Ibiza 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Česká republika 2023, dovolenou Dominikánská republika 2023, dovolenou Egypt 2023/2024 nebo například dovolenou Francie 2023/2024? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Francouzská Polynésie.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ibiza nebo sekci dovolená s dětmi.