All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Ibiza    >    

Apartamentos Del Rey ve Španělsku

Apartamentos Del Rey s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená ve Španělsku v lokalitě Ibiza - Apartamentos Del Rey. Last Minute a All Inclusive pobyty v španělské lokalitě Ibiza 2021 / 2022.

Ads

Apartamentos Del Rey - volné termíny

Apartamentos Del Rey - Bez stravy
★★
 •  
 •  
  • 12 255 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Ibiza v 2hvězdičkovém ubytování Apartamentos Del Rey, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 9. březen až úterý 15. březen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 139 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12255,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.

  Ads

  Dovolenou Ibiza 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2021, dovolenou Černá Hora 2021, dovolenou Česká republika 2021/2022 nebo například dovolenou Dominikánská republika? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Egypt.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Ibiza levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Ibiza nebo sekci dovolená s dětmi.