All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená ve Španělsku - květen 2022

Dovolená Španělsko v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v květnu 2022. Zájezdy Španělsko za nejvýhodnější ceny online.

Španělsko v květnu 2022

Apartahotel Arcos De Formentera (Playa Es Pujols)
★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Kuchyňský kout
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Půjčovna kol
 • Surfování
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 11 743 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Formentera, v místě Apartahotel Arcos de Formentera (Playa Es Pujols) v 2hvězdičkovém ubytování Apartahotel Arcos De Formentera (Playa Es Pujols), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 11743,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Club Esmeralda Park
★★★
 
 • 10 231 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Club Esmeralda Park od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 10231,- Kč.
Grupotel Farrutx
★★★
 
 • 12 299 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Grupotel Farrutx, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12299,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Hipotels Dunas Cala Millor
★★★★
 
 • 12 728 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hipotels Dunas Cala Millor od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12728,- Kč.
Hsm Calas Park
★★★
👍👍👍👍👍
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Hotelová restaurace
 • Klidná lokalita
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Silnice kolem hotelu
 • Surfování
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 12 585 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (50 hodnocení)
Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca, v místě HSM Calas Park v 3hvězdičkovém ubytování Hsm Calas Park, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12585,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Hsm Calas Park je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Inturotel Cala Azul Garden
★★★
 
 • 9 974 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Inturotel Cala Azul Garden od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 9974,- Kč.
Inturotel Cala Esmeralda
★★★★
 
 • 16 681 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Inturotel Cala Esmeralda, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16681,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Perla
★★★
 
 • 12 545 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Perla od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12545,- Kč.
Pinomar (Es Calo)
 
 • 12 140 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Formentera v 1hvězdičkovém ubytování Pinomar (Es Calo), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až neděle 8. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Berlín, s odletem za 218 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 12140,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Pinomar (Es Calo)
 
 • 11 955 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Formentera v 1hvězdičkovém ubytování Pinomar (Es Calo) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do neděle 8. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Berlín, s odletem za 218 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 11955,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 199 nalezených

Dovolenou Španělsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Vietnam květen, Zanzibar květen, Albánie květen nebo například dovolenou Bali květen? Další možností je třeba Bulharsko květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Španělsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.