Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v květnu 2020. Last Minute zájezdy do Španělska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu ve Španělsku. Španělsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen ve Španělsku.

A-Spanelsko.cz    >    

Dovolená ve Španělsku - květen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2020

Hotel Iberostar Costa Del Sol
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Iberostar Costa Del Sol, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 % v aktuální ceně 16671,- Kč.
 
Parador De Malaga Golf
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Parador De Malaga Golf, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 17 % v aktuální ceně 33632,- Kč.
 
Bluebay Banus
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bluebay Banus, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až úterý 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 29587,- Kč.
 
Hotel Alegria Espanya
Dovolená Španělsko 2020 - Costa del Maresme v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Alegria Espanya, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 15. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, Katovice, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 9 % v aktuální ceně 18151,- Kč.
 
Arts Barcelona
Dovolená Španělsko 2020 - Barcelona v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Arts Barcelona, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 25390,- Kč.
 
Barcelo Raval
Dovolená Španělsko 2020 - Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Barcelo Raval, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až neděle 3. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 16090,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Fitness
 
Hotel Metropol
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Brava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Metropol, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 1. květen až pátek 8. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, Katovice, s odletem za 27 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 55108,- Kč.
 
Blaumar
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Brava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Blaumar, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 12 % v aktuální ceně 14157,- Kč.
 
Reymar Playa Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa del Maresme v 3hvězdičkovém ubytování Reymar Playa Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až úterý 12. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 12924,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Surfování
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Hotel Gran Garbi
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Brava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gran Garbi, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 2. květen až sobota 9. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, Krakov, s odletem za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 6 % v aktuální ceně 13882,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 252 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Španělsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal