All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená ve Španělsku - květen 2023

Dovolená a Last Minute zájezdy Španělsko v květnu 2023. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v květnu 2023. Last Minute zájezdy do Španělska za nejvýhodnější ceny online.

Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2023

Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Tryp Barcelona Apolo Hotel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až středa 3. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice nebo Vratislav, s letem za 40 dní za aktuální cenu 22466,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 5 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Dovolená ve Španělsku - květen 2023
Tryp Barcelona Apolo Hotel
★★★★
 • 23 648 Kč
 • 22 466 Kč
 • - 5 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Hm Martinique od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do soboty 6. května s cestou letecky z letiště Vídeň, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 14303,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Hm Martinique je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 8 cestovatelů).
  Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2023
  Hm Martinique
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 14 745 Kč
  • 14 303 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  3.9/5 Skvělé (8 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Abba Madrid Hotel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až středa 3. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice nebo Vratislav, s letem za 40 dní za aktuální cenu 15242,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 16 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Dovolená ve Španělsku - květen 2023 - Abba Madrid Hotel
  Abba Madrid Hotel
  ★★★★
  • 18 145 Kč
  • 15 242 Kč
 • - 16 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Barcelona, AinB Las Ramblas - Guardia, v místě AinB Las Ramblas - Guardia v 3hvězdičkovém ubytování Ainb Las Ramblas - Guardia od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do čtvrtka 4. května s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 22116,- Kč.

  Atributy: s restaurací.
  Dovolená ve Španělsku - květen 2023 - Ainb Las Ramblas - Guardia
  Ainb Las Ramblas - Guardia
  ★★★
   
  • 22 116 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Madrid, Vincci Centrum v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Centrum, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až pátek 5. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 40 dní za aktuální cenu 26469,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.

  Atributy: s delegátem, s restaurací.
  Dovolená ve Španělsku - květen 2023 - Vincci Centrum
  Vincci Centrum
  ★★★★
  • 27 288 Kč
  • 26 469 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Barcelona, H10 Itaca, v místě H10 Itaca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H10 Itaca od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do středy 3. května s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 25473,- Kč.

  Atributy: s restaurací, wellness pobyt.
  Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2023 - H10 Itaca
  H10 Itaca
  ★★★★
   
  • 25 473 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Madrid, Vincci Via 66 v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Via 66, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až čtvrtek 4. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s letem za 40 dní za aktuální cenu 20769,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2023 - Vincci Via 66
  Vincci Via 66
  ★★★★
  • 21 411 Kč
  • 20 769 Kč
 • - 3 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Barcelona, Gran Via, v místě Gran Via v 3hvězdičkovém ubytování Gran Via od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do středy 3. května s cestou letecky z letiště Krakov nebo Katovice nebo Vratislav, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 18882,- Kč.
  Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2023 - Gran Via
  Gran Via
  ★★★
   
  • 18 882 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2023 v letovisku Barcelona v 2hvězdičkovém ubytování Hostal Barcelona, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 1. květen až středa 3. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Katovice, s letem za 40 dní za aktuální cenu 19889,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Last Minute zájezdy do Španělska v květnu 2023 - Hostal Barcelona
  Hostal Barcelona
  ★★
   
  • 19 889 Kč

  Detail

  Dovolená ve Španělsku na jaře 2023 v lokalitě Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Open od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 1. května do čtvrtka 4. května s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 40 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, zájezdy, pobytové levně se slevou 3 %, v aktuální online ceně 21600,- Kč.
  Open
  Open
  ★★★
  • 22 268 Kč
  • 21 600 Kč
 • - 3 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-10 z 696 nalezených

  Dovolenou Španělsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Egypt květen, Francie květen, Francouzská Polynésie květen nebo například dovolenou Guadeloupe květen? Další možností je třeba Chorvatsko květen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.