Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Aktuální nabídka Last Minute dovolené ve Španělsku za nejlepší ceny online ✅ Super Last Minute zájezdy do Španělska. All Inclusive pobyty Španělsko na poslední chvíli výhodně. Španělsko 2019/2020.

A-Spanelsko.cz    >    

Španělsko Last Minute - Španělsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Španělsko Last Minute podle termínu

Hotel Gran Don Juan Resort Lloret
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Brava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Gran Don Juan Resort Lloret, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až pondělí 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9413,- Kč.
 
Hotel San Luis
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Del Azahar v 3hvězdičkovém ubytování Hotel San Luis, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až čtvrtek 30. květen, s dopravou letecky, z letiště Pardubice, Krakov, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 12137,- Kč.
 
Hotel Sun Palace Albir
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Blanca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sun Palace Albir, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až neděle 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 18814,- Kč.
 
Marconfort Essence
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Blanca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Marconfort Essence, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až neděle 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33213,- Kč.
 
Mercure Madrid Centro
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Madrid Centro, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až pondělí 27. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 20890,- Kč.
 
Piscis Hotel
Dovolená Španělsko 2019 - Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Piscis Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 23. květen až neděle 2. červen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, jarní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 22401,- Kč.
 
Hotel Ibersol Sorra D´or
Dovolená Španělsko 2019 - Costa del Maresme v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Ibersol Sorra D´or, s délkou 6 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až středa 29. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 14071,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Animační programy
 • Bar
 • Bezbariérový přístup
 • Domácí zvířata povolena
 
Sant Antoni
Dovolená Španělsko 2019 - Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Sant Antoni, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 24. květen až neděle 26. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 10719,- Kč.
 
Princesa Playa Hotel And Apart
Dovolená Španělsko 2019 - Menorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Princesa Playa Hotel And Apart, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až sobota 8. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 14 % v aktuální ceně 27742,- Kč.
 
Hg Jardin De Menorca
Dovolená Španělsko 2019 - Menorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hg Jardin De Menorca, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 25. květen až středa 5. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, jarní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 21965,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Animační programy
 • Bar
 

Zobrazeno 1-10 z 518 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal