All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Lázně ve Španělsku - Dovolená Španělsko 2022

Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v lázních za nejlepší ceny online. All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních ve Španělsku výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Dovolená Španělsko 2022.

Lázně Španělsko 2022

Grupotel Los Príncipes & Spa
★★★★
 
 • 20 764 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grupotel Los Príncipes & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 17. červenec až neděle 24. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 295 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 20764,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
★★★★
 
 • 17 771 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 25. července do pondělí 1. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 303 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 17771,- Kč.
Mar Azul Purestil Hotel & Spa
★★★★
 
 • 25 393 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mar Azul Purestil Hotel & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 31. červenec až neděle 7. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 309 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 25393,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Mar Azul Purestil Hotel & Spa
★★★★
 
 • 25 393 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mar Azul Purestil Hotel & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 14. srpna do neděle 21. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vratislav, s odletem za 323 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 25393,- Kč.
Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
★★★★
 
 • 19 778 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 22. srpen až pondělí 29. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 331 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19778,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Nilo & Spa
★★★★
 • 17 652 Kč
 • 17 475 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nilo & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 28. srpna do neděle 4. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 337 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 17475,- Kč.
  Garden Playanatural & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 15 655 Kč

  Detail

  4.4/5 Fantastické (160 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garden Playanatural & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 29. srpen až pondělí 5. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 338 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 15655,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Garden Playanatural & Spa je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Grupotel Parc Natural & Spa
  ★★★★★
   
  • 33 311 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v resortu Mallorca v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Grupotel Parc Natural & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. září do neděle 11. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vratislav, s odletem za 344 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33311,- Kč.
  Nilo & Spa
  ★★★★
   
  • 17 624 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nilo & Spa, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 4. září až neděle 11. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vratislav, s odletem za 344 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17624,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Garden Playanatural & Spa
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 15 932 Kč
  • 15 773 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  4.4/5 Fantastické (160 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Garden Playanatural & Spa od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 5. září do pondělí 12. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 345 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 15773,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

  Zobrazeno 31-40 z 50 nalezených

  Dovolenou Španělsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Bulharsko lázně, Černá Hora lázně, Česká republika lázně nebo například dovolenou Dominikánská republika lázně? Další možností je třeba Egypt lázně.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Španělsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.