Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku letecky ✈ z Bratislavy za nejlepší ceny online. ☀️ Letecké zájezdy do Španělska z letiště Bratislava. Last Minute Španělsko.

A-Spanelsko.cz    >    

Španělsko letecky z Bratislavy - Last Minute Španělsko

Vyhledávání zájezdů

Španělsko letecky z Bratislavy podle termínu

Monarque Torreblanca Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Monarque Torreblanca Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Vídeň, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové levně se slevou 11 % v aktuální ceně 18862,- Kč.
 
Las Arenas Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Las Arenas Hotel, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové levně se slevou 8 % v aktuální ceně 40596,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Surfování
 • Animační programy
 • Bezbariérový přístup
 • Dětský bazén
 
Hotel Fenix
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Fenix, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 10. červenec až pátek 17. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 44 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, lázeňské, vhodné pro seniory v aktuální ceně 33643,- Kč.
 
Vincci Málaga Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vincci Málaga Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 18 % v aktuální ceně 26265,- Kč.
 
H.top Royal Beach Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Brava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování H.top Royal Beach Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červenec až pondělí 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, s odletem za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní zájezdy pobytové levně se slevou 17 % v aktuální ceně 15203,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Klidná lokalita
 • Animační programy
 
Best Roquetas
Dovolená Španělsko 2020 - Costa de Almeria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Best Roquetas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. červenec až středa 22. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % v aktuální ceně 24524,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Minibar
 • Animační programy
 
Diverhotel Nautilus Roquetas
Dovolená Španělsko 2020 - Costa de Almeria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diverhotel Nautilus Roquetas, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 15. červenec až středa 22. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 49 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % v aktuální ceně 22993,- Kč.
 
Hotel Vincci Seleccion Estrella Del Mar
Dovolená Španělsko 2020 - Andalusie v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Vincci Seleccion Estrella Del Mar, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 20. červenec až pátek 31. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, s odletem za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % v aktuální ceně 66991,- Kč.
 
Playa Linda Aquapark & Spa Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa de Almeria v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playa Linda Aquapark & Spa Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 22. červenec až středa 29. červenec, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 56 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 26 % v aktuální ceně 25865,- Kč.
 
Mariner Hotel
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Brava v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mariner Hotel, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 27. červenec až pondělí 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Bratislava, Vídeň, s odletem za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 20720,- Kč.
 

Zobrazeno 11-20 z 62 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal