All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Luxusní apartmány ve Španělsku - Španělsko 2022

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech ve Španělsku online. Pobyty v luxusních soukromých apartmánech ve Španělsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Španělsko 2022.

Luxusní apartmány ve Španělsku 2022

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aramunt Apartments, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 15. srpen až středa 17. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 5 dní za aktuální cenu 24951,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 26 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Luxusní apartmány ve Španělsku - Španělsko 2022
Aramunt Apartments
★★★★
 • 33 718 Kč
 • 24 951 Kč
 • - 26 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona, Arai Aparthotel Barcelona, v místě Arai Aparthotel Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Arai Aparthotel Barcelona od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 15. srpna do středy 17. srpna s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 5 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 24800,- Kč.


  Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


  Luxusní apartmány ve Španělsku 2022
  Arai Aparthotel Barcelona
  ★★★★
  • Venkovní bazén
  • Lednička
  • Fitness
   
  • 24 800 Kč

  Detail

  Základní informace

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Barcelona, Atenea Barcelona Aparthotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Atenea Barcelona Aparthotel, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 16. srpen až čtvrtek 18. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 6 dní za aktuální cenu 20357,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.


  Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


  Luxusní apartmány ve Španělsku - Španělsko 2022 - Atenea Barcelona Aparthotel
  Atenea Barcelona Aparthotel
  ★★★★
  • Klimatizace
  • TV
  • Lednička
  • Bar
  • Hotelová restaurace
  • Kavárna
  • Nonstop recepce
  • Kuchyňský kout
  • 21 889 Kč
  • 20 357 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Gran De Gracia Apartments od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 19. srpna do pondělí 22. srpna s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 9 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 24648,- Kč.
  Luxusní apartmány ve Španělsku - Španělsko 2022 - Gran De Gracia Apartments
  Gran De Gracia Apartments
  ★★★★
   
  • 24 648 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v letovisku Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Club Del Sol, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 25. srpen až úterý 6. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 15 dní za aktuální cenu 40490,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Luxusní apartmány ve Španělsku - Španělsko 2022 - Aparthotel Club Del Sol
  Aparthotel Club Del Sol
  ★★★★
   
  • 40 490 Kč

  Detail

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Club Del Sol od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 29. srpna do soboty 10. září s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 43390,- Kč.
  Luxusní apartmány ve Španělsku 2022 - Aparthotel Club Del Sol
  Aparthotel Club Del Sol
  ★★★★
   
  • 43 390 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v letovisku Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Club Del Sol, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 1. září až pondělí 5. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 22 dní za aktuální cenu 22290,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Luxusní apartmány ve Španělsku 2022 - Aparthotel Club Del Sol
  Aparthotel Club Del Sol
  ★★★★
   
  • 22 290 Kč

  Detail

  Dovolená ve Španělsku na podzim 2022 v lokalitě Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mh Apartments Sant Pau od Invie v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 2. září do neděle 4. září s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 23 dní. Pobyt se stravou formou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 25207,- Kč.
  Luxusní apartmány ve Španělsku 2022 - Mh Apartments Sant Pau
  Mh Apartments Sant Pau
  ★★★★
   
  • 25 207 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v letovisku Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Club Del Sol, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 12. září až pátek 16. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 33 dní za aktuální cenu 25790,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Luxusní apartmány ve Španělsku 2022 - Aparthotel Club Del Sol
  Aparthotel Club Del Sol
  ★★★★
   
  • 25 790 Kč

  Detail

  Dovolená ve Španělsku na podzim 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Aparthotel Club Del Sol od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 12. září do pátku 23. září s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 33 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 43090,- Kč.
  Aparthotel Club Del Sol
  Aparthotel Club Del Sol
  ★★★★
   
  • 43 090 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 15 nalezených

  Dovolenou Španělsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius luxusní apartmány, Mexiko luxusní apartmány, Německo luxusní apartmány nebo například dovolenou Omán luxusní apartmány? Další možností je třeba Polsko luxusní apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal