All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Luxusní apartmány ve Španělsku - Španělsko 2022

Aktuální nabídka ubytování v luxusních apartmánech ve Španělsku online. Pobyty v luxusních soukromých apartmánech ve Španělsku s bazénem. All Inclusive dovolená v apartmánech. Last Minute zájezdy letecky levně. Španělsko 2022.

Luxusní apartmány ve Španělsku 2022

Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
★★★★
 • 9 635 Kč
 • 9 250 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. květen až pondělí 9. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 95 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 9250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 9 394 Kč
  • 9 300 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 9. května do pondělí 16. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 102 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 9300,- Kč.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 9 343 Kč
  • 9 250 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 16. květen až pondělí 23. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 109 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 9250,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
   
  • 8 955 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 30. května do pondělí 6. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 123 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 8955,- Kč.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 11 753 Kč
  • 10 930 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 13. červen až pondělí 20. červen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 137 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 10930,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 13 913 Kč
  • 13 635 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 20. června do pondělí 27. června s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 144 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 13635,- Kč.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 16 396 Kč
  • 15 740 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 4. červenec až pondělí 11. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 158 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 15740,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 19 278 Kč
  • 15 230 Kč
 • - 21 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 18. července do pondělí 25. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 172 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 %, v aktuální online ceně 15230,- Kč.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 15 990 Kč
  • 15 830 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte), v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. červenec až pondělí 1. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 179 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 15830,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte)
  ★★★★
  • 16 167 Kč
  • 15 520 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Costa de la Luz v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Playamarina Spa & Playamarina Apartments (Ayamonte) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 29. srpna do pondělí 5. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 214 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, v aktuální online ceně 15520,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 17 nalezených

  Dovolenou Španělsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Mauricius luxusní apartmány, Mexiko luxusní apartmány, Německo luxusní apartmány nebo například dovolenou Omán luxusní apartmány? Další možností je třeba Polsko luxusní apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.