All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Luxusní apartmány Španělsko - Španělsko 2023

Luxusní apartmány Španělsko 2023. Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v luxusních soukromých apartmánech a rekreačních domech za nejlepší ceny online. Španělsko 2023.

Luxusní apartmány Španělsko

Základní informace

Dovolená Španělsko v létě 2023 v letovisku Barcelona, MH Apartments Liceo v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mh Apartments Liceo, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 5. červen až středa 7. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Katovice nebo Vratislav, s letem za 75 dní za aktuální cenu 14322,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 51 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.


Opis hotelu został przetłumaczony z języka angielskiego przez Google Translate

POŁOŻENIE


Ten obiekt znajduje się w Barcelonie, około 1 km od plaży.

• Lotnisko ok. 14 km • Plaża ok. 1 km

Wyposażenie


• Otwarcie hotelu: 2008 • Ostatni remont kapitalny: 2012 • Recepcja • Winda • Internet: WLAN/WiFi, w miejscach ogólnodostępnych: bezpłatnie • Formy płatności: TUI Card / VISA, MasterCard • Parking: parking (ograniczona dostępność), niestrzeżony : za opłatą, garaż : za opłatą • piętra: 5, pokoje: 10 •


Kategoria lokalna


4 gwiazdki


Dodatkowe informacje


• W rezerwowanym hotelu opieka wyłącznie poprzez TUI Service Center 24/7: mailowo, telefonicznie, SMS i za pośrednictwem czatu w aplikacji TUI w serwisie myTUI. W aplikacji TUI znajdą Państwo mnóstwo przydatnych informacji dotyczących przebiegu podróży i miejsca wypoczynku. Za jej pośrednictwem można rezerwować również wycieczki fakultatywne. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pomysłów na spędzanie czasu w okolicy, czy potrzebują Państwo naszej pomocy w rozwiązaniu problemu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Telefon: +48 222043596
SMS: + 48 799448800
Formularz kontaktowy: www.tuicontact.com
Czat: w aplikacji TUI

• Na terenie Hiszpanii we wszystkich klimatyzowanych zamkniętych przestrzeniach publicznych najniższa dopuszczalna temperatura klimatyzacji to 27 stopni Celsjusza, a w przypadku ogrzewania maksymalna temperatura to 19 stopni Celsjusza. Ograniczenia nie dotyczą pokoi hotelowych. Rozporządzenie obowiązuje do 1.11.2023.

• W przypadku zakupu pakietu wraz z przelotem, bagaż rejestrowany jest wliczony w cenę (wyjątkiem są połączenia obsługiwane przez linię PLL LOT)


Położenie


Ten obiekt znajduje się w Barcelonie, około 1 km od plaży.

• Lotnisko ok. 14 km • Plaża ok. 1 km


Luxusní apartmány Španělsko - Španělsko 2023
Mh Apartments Liceo
★★★★
 • 29 229 Kč
 • 14 322 Kč
 • - 51 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Mallorca, Diamant Hotel & Aparthotel, v místě Diamant Hotel & Aparthotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diamant Hotel & Aparthotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 5. července do středy 12. července s cestou letecky z letiště Katovice, s odletem za 105 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 21139,- Kč.


  Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


  Luxusní apartmány Španělsko
  Diamant Hotel & Aparthotel
  ★★★★
  • 22 730 Kč
  • 21 139 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2023 v letovisku Barcelona v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mh Apartments Suites, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 1. srpen až pátek 4. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Katovice nebo Vratislav, s letem za 132 dní za aktuální cenu 13817,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 12 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Luxusní apartmány Španělsko - Španělsko 2023 - Mh Apartments Suites
  Mh Apartments Suites
  ★★★★
  • 15 701 Kč
  • 13 817 Kč
 • - 12 %
 • Detail

  Základní informace

  Dovolená ve Španělsku v létě o prázdninách 2023 v lokalitě Mallorca, Diamant Hotel & Aparthotel, v místě Diamant Hotel & Aparthotel v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Diamant Hotel & Aparthotel od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 27. srpna do neděle 3. září s cestou letecky z letiště Krakov nebo Katovice, s odletem za 158 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Španělska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 19860,- Kč.


  Tento zájezd bohužel nemá žádný popisek.


  Luxusní apartmány Španělsko - Španělsko 2023 - Diamant Hotel & Aparthotel
  Diamant Hotel & Aparthotel
  ★★★★
  • 20 265 Kč
  • 19 860 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2023 v letovisku Barcelona, MH Apartments Urban v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mh Apartments Urban, v délce 3 dní - 2 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 24. září až úterý 26. září. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Krakov nebo Vratislav, s letem za 186 dní za aktuální cenu 12844,- CZK. Rekreace je se stravou formou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové levně se slevou 36 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Luxusní apartmány Španělsko - Španělsko 2023 - Mh Apartments Urban
  Mh Apartments Urban
  ★★★★
  • 20 069 Kč
  • 12 844 Kč
 • - 36 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Španělsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Francie luxusní apartmány, Francouzská Polynésie luxusní apartmány, Guadeloupe luxusní apartmány nebo například dovolenou Chorvatsko luxusní apartmány? Další možností je třeba Itálie luxusní apartmány.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2023 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.