Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech ve Španělsku. Skvělé luxusní hotely ve Španělsku s bazénem a wellness. ✅ All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Španělsko 2019/2020.

A-Spanelsko.cz    >    

Luxusní hotely ve Španělsku - Španělsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Luxusní hotely ve Španělsku podle termínu

Catalonia Goya Hotel
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Catalonia Goya Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až pátek 21. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 5 % v aktuální ceně 15406,- Kč.
 
Hotel Ght Maritim
Dovolená Španělsko 2019 - Costa del Maresme v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel Ght Maritim, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu úterý 18. červen až pondělí 24. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 16460,- Kč.
 
HOTEL LOS DELFINES
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL LOS DELFINES, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až středa 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, vhodné pro seniory levně se slevou 12 % v aktuální ceně 16368,- Kč.
 
Hotel 4R Salou Park I.
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Dorada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel 4R Salou Park I., s délkou 15 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až středa 3. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 40690,- Kč.
 
Hotel Best Benalmadena
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Best Benalmadena, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až sobota 29. červen, s dopravou letecky, z letiště Budapešť, Krakov, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 33323,- Kč.
 • Vnější bazén
 • Fitness
 • Bar
 • Dětský bazén
 • Půjčovna kol
 
Hotel City House Florida Norte By Faranda
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel City House Florida Norte By Faranda, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až sobota 22. červen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 19231,- Kč.
 • Klimatizace
 • Bar
 • Wifi zdarma
 • Půjčovna aut/motorek
 
POSEIDON LA MANGA HOTEL & SPA
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování POSEIDON LA MANGA HOTEL & SPA, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 19. červen až středa 26. červen, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, vhodné pro seniory levně v aktuální ceně 9430,- Kč.
 
Hotel Oasis Park Salou
Dovolená Španělsko 2019 - Costa Dorada v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Oasis Park Salou, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 20. červen až pondělí 1. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 19 % v aktuální ceně 22047,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Tenis
 
HOTEL LOS DELFINES
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL LOS DELFINES, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 20. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, vhodné pro seniory levně se slevou 15 % v aktuální ceně 32317,- Kč.
 
HOTEL LOS DELFINES
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování HOTEL LOS DELFINES, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 20. červen až čtvrtek 27. červen, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové, poznávací, vhodné pro seniory levně se slevou 12 % v aktuální ceně 12980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 625 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal