Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Dovolená Madrid 2019 / 2020. ☀️ Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v letovisku Madrid za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Madrid. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

A-Spanelsko.cz    >    

Madrid 2019 / 2020 - Dovolená ve Španělsku

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Madrid a Last Minute zájezdy

Mercure Madrid Centro
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mercure Madrid Centro, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pondělí 9. prosinec až pátek 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 17590,- Kč.
 
Barcelo Torre De Madrid
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Torre De Madrid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu úterý 10. prosinec až pátek 13. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem pozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 16090,- Kč.
 
Nh Nacional
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Nacional, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu středa 11. prosinec až neděle 15. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 17590,- Kč.
 
Hotel City House Florida Norte By Faranda
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel City House Florida Norte By Faranda, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. prosinec až pondělí 16. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 15429,- Kč.
 • Klimatizace
 • Bar
 • Wifi zdarma
 • Půjčovna aut/motorek
 
Hotel City House Florida Norte By Faranda
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel City House Florida Norte By Faranda, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 12. prosinec až pondělí 16. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní super last minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 10994,- Kč.
 • Klimatizace
 • Bar
 • Wifi zdarma
 • Půjčovna aut/motorek
 
Principe Pio Hotel
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v 3hvězdičkovém ubytování Principe Pio Hotel, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 % v aktuální ceně 13172,- Kč.
 • Klimatizace
 • Domácí zvířata povolena
 • Wifi zdarma
 
Hotel City House Florida Norte By Faranda
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel City House Florida Norte By Faranda, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 14. prosinec až úterý 17. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem za 6 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 3 % v aktuální ceně 14075,- Kč.
 • Klimatizace
 • Bar
 • Wifi zdarma
 • Půjčovna aut/motorek
 
Barcelo Torre De Madrid
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Barcelo Torre De Madrid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až středa 18. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 16090,- Kč.
 
Puerta America Madrid
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Puerta America Madrid, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu neděle 15. prosinec až středa 18. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní last minute zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 17590,- Kč.
 
Quatro Puerta Del Sol Hotel
Dovolená Španělsko 2019 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Quatro Puerta Del Sol Hotel, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu úterý 17. prosinec až sobota 21. prosinec, s dopravou letecky, z letiště Krakov, s odletem za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, zimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 % v aktuální ceně 20608,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Půjčovna aut/motorek
 

Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Madrid podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal