All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Madrid 2022 - Madrid 2022

Dovolená Madrid 2022. Aktuální nabídka zájezdů do Španělska do letoviska Madrid za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Madrid. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Madrid 2022

Madrid letecky
★★
 
 • 13 890 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Madrid v ?hvězdičkovém ubytování Madrid letecky, v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 19. květen až pondělí 23. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha nebo Bratislava nebo Vídeň, s odletem za 112 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 13890,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Svatojakubská cesta, Burgos, Ávila
★★
 
 • 25 990 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na podzim 2022 v resortu Madrid v ?hvězdičkovém ubytování Svatojakubská cesta, Burgos, Ávila od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 4. září do neděle 11. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 220 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 25990,- Kč.
Madrid, Toledo, Barcelona
★★
 • 28 864 Kč
 • 26 555 Kč
 • - 8 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v lokalitě Madrid, v místě Španělsko v ?hvězdičkovém ubytování Madrid, Toledo, Barcelona, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 10. září až sobota 17. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 226 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací levně se slevou 8 %, aktuálně v ceně 26555,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Madrid letecky
  ★★
   
  • 13 890 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v resortu Madrid v ?hvězdičkovém ubytování Madrid letecky od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 15. září do pondělí 19. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha nebo Bratislava nebo Vídeň, s odletem za 231 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 13890,- Kč.

  Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

  Dovolenou Madrid 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2022, dovolenou Chorvatsko 2022, dovolenou Itálie 2022/2023 nebo například dovolenou Jordánsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Madrid nebo sekci dovolená s dětmi.