All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Menorca 2021 / 2022 - Menorca 2021 / 2022

Dovolená Menorca 2021 / 2022. Aktuální nabídka zájezdů do Španělska do letoviska Menorca za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Menorca. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Ads

Dovolená Menorca 2021 / 2022

Grupotel Aldea Cala´n Bosch
★★★★
 • 16 739 Kč
 • 16 069 Kč
 • - 4 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2021 v lokalitě Menorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Grupotel Aldea Cala´n Bosch, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. říjen až pátek 8. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 6 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně se slevou 4 %, aktuálně v ceně 16069,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Audax (Cala Galdana)
  ★★★★
   
  • 22 063 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě 2022 v resortu Menorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Audax (Cala Galdana) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. června do pátek 1. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 272 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 22063,- Kč.
  Globales Almirante Farragut
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 510 Kč

  Detail

  4.5/5 Fantastické (48 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě 2022 v lokalitě Menorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Globales Almirante Farragut, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 24. červen až pátek 1. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 272 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 14510,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Globales Almirante Farragut je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Palladium Menorca
  ★★
   
  • 24 456 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě 2022 v resortu Menorca v ?hvězdičkovém ubytování Palladium Menorca od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 24. června do pátek 1. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 272 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 24456,- Kč.
  Globales Apartamentos Marina
  ★★
   
  • 18 229 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Menorca v ?hvězdičkovém ubytování Globales Apartamentos Marina, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 15. červenec až pátek 22. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 293 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18229,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Beach Club
  ★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 14 539 Kč

  Detail

  4.3/5 Fantastické (126 hodnocení)
  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Menorca v 3hvězdičkovém ubytování Beach Club od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 22. července do pátek 29. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 300 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14539,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
  Playa Parc
  ★★★
  • 17 975 Kč
  • 17 795 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Menorca v 3hvězdičkovém ubytování Playa Parc, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. červenec až pátek 5. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 307 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 1 %, aktuálně v ceně 17795,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Grupotel Club Menorca
  ★★★
   
  • 20 691 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v resortu Menorca v 3hvězdičkovém ubytování Grupotel Club Menorca od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 29. července do pátek 5. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 307 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 20691,- Kč.
  Hg Jardin De Menorca
  ★★★★
   
  • 18 184 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Menorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hg Jardin De Menorca, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 26. srpen až pátek 2. září je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Katovice, s odletem za 335 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 18184,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
  Cales De Ponent
  ★★★
  • Hotelová restaurace
  • Lednička
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • TV
  • Vnější bazén
  • Wifi zdarma
   
  • 15 219 Kč

  Detail

  Dovolená Španělsko na podzim 2022 v resortu Menorca, v místě Cales de Ponent v 2.5hvězdičkovém ubytování Cales De Ponent od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 2. září do pátek 9. září s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Katovice, s odletem za 342 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 15219,- Kč.

  Zobrazeno 1-10 z 12 nalezených

  Ads

  Dovolenou Menorca 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021, dovolenou Itálie 2021/2022 nebo například dovolenou Jordánsko 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kanárské ostrovy.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Menorca levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Menorca nebo sekci dovolená s dětmi.