All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Pláže ve Španělsku - Španělsko 2022

Aktuální nabídka ubytování ve Španělsku u pláže za nejlepší ceny online. Levné soukromé apartmány u pláže a Last Minute dovolená ve Španělsku. All Inclusive zájezdy letecky s pobyty u moře. Španělsko 2022.

Pláže ve Španělsku 2022

Sensity Chillout Triton Beach
★★★★
 
 • 5 218 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sensity Chillout Triton Beach, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 68 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5218,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Sensity Chillout Triton Beach
★★★★
 
 • 5 536 Kč

Detail

Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sensity Chillout Triton Beach od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do úterý 12. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 68 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5536,- Kč.
Whala! Beach (Ex San Diego)
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 218 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 68 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5218,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Whala! Beach (Ex San Diego) je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Whala! Beach (Ex San Diego)
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 242 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego) od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do pondělí 11. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 68 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5242,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 24 cestovatelů).
Whala! Beach (Ex San Diego)
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 095 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego), v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až pondělí 11. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 68 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 5095,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Whala! Beach (Ex San Diego) je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Whala! Beach (Ex San Diego)
★★★
👍👍👍👍
 
 • 5 463 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego) od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do úterý 12. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 68 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 5463,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 24 cestovatelů).
Whala! Beach (Ex San Diego)
★★★
👍👍👍👍
 • 13 543 Kč
 • 12 595 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego), v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. duben až pondělí 18. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 77 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 12595,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Whala! Beach (Ex San Diego) je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Whala! Beach (Ex San Diego)
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 17 797 Kč
  • 16 551 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego) od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 21. dubna do pátek 29. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 16551,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 24 cestovatelů).
  Whala! Beach (Ex San Diego)
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 24 326 Kč
  • 22 623 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v lokalitě Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego), v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. duben až pátek 13. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 92 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, aktuálně v ceně 22623,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Španělska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Na základě 24 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Whala! Beach (Ex San Diego) je 3.9 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
  Whala! Beach (Ex San Diego)
  ★★★
  👍👍👍👍
  • 13 840 Kč
  • 12 871 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  3.9/5 Skvělé (24 hodnocení)
  Dovolená Španělsko na jaře 2022 v resortu Mallorca v 3hvězdičkovém ubytování Whala! Beach (Ex San Diego) od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. května do pátek 6. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 95 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně se slevou 7 %, v aktuální online ceně 12871,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze - tipy od 24 cestovatelů).

  Zobrazeno 1-10 z 149 nalezených

  Dovolenou Španělsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Jordánsko 2022, dovolenou Kanárské ostrovy 2022, dovolenou Kapverdské ostrovy 2022/2023 nebo například dovolenou Kuba 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Kypr.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava. Na dovolenou do Španělska 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Španělska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.