All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Španělsko - Španělsko 2021

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Španělska za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Španělsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Španělsko 2021.

Poznávací zájezdy Španělsko 2021

Barcelona s pobytem u moře
★★
 
  • 14 990 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Barcelona, v místě Španělsko v ?hvězdičkovém ubytování Barcelona s pobytem u moře, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 30. červenec až neděle 8. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 4 dny. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy poznávací levně, aktuálně v ceně 14990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Barcelona s pobytem u moře
★★
 
  • 21 290 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Barcelona, v místě Španělsko v ?hvězdičkovém ubytování Barcelona s pobytem u moře od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 31. července do sobota 7. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 21290,- Kč.
Sol Don Pablo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 66 038 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Don Pablo, v délce 22 dní - 21 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až čtvrtek 2. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 17 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, aktuálně v ceně 66038,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Sol Don Pablo je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
BARCELONA A GIRONA s pobytem u moře
★★
 
  • 14 690 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Barcelona, v místě Costa Brava v ?hvězdičkovém ubytování BARCELONA A GIRONA s pobytem u moře od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. srpna do sobota 21. srpna s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 18 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 14690,- Kč.
BARCELONA MONTSERRAT A GIRONA s pobytem u moře
★★
 
  • 15 490 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Barcelona, v místě Costa Brava v ?hvězdičkovém ubytování BARCELONA MONTSERRAT A GIRONA s pobytem u moře, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 13. srpen až sobota 21. srpen je s dopravou autobusem (busem), s odjezdem za 18 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 15490,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
BARCELONA PRO DĚTI a nejen pro ně
★★
 
  • 16 990 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Barcelona v ?hvězdičkovém ubytování BARCELONA PRO DĚTI a nejen pro ně od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 13. srpna do pondělí 16. srpna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy poznávací, v aktuální online ceně 16990,- Kč.
BARCELONA A GIRONA s pobytem u moře
★★
 
  • 20 590 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Barcelona, v místě Costa Brava v ?hvězdičkovém ubytování BARCELONA A GIRONA s pobytem u moře, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až sobota 21. srpen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 20590,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku.
Sol Don Pablo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 21 195 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Don Pablo od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 21. srpna do sobota 28. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 26 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, poznávací, v aktuální online ceně 21195,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sol Don Pablo
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 14 438 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sol Don Pablo, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až neděle 29. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 29 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, poznávací levně, aktuálně v ceně 14438,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí ve Španělsku. Recenze ubytovacího zařízení Sol Don Pablo je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Barcelona s pobytem u moře
★★
 
  • 14 490 Kč

Detail

Dovolená Španělsko v létě o prázdninách 2021 v resortu Barcelona, v místě Španělsko v ?hvězdičkovém ubytování Barcelona s pobytem u moře od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 27. srpna do neděle 5. září s cestou autobusem - autokarem, s odjezdem za 32 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu ve Španělsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Španělska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy poznávací levně, v aktuální online ceně 14490,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 78 nalezených

Dovolenou Španělsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování ve Španělsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Španělska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Španělska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené ve Španělsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt ve Španělsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si ve Španělsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: USA poznávací zájezdy, Vietnam poznávací zájezdy, Zanzibar poznávací zájezdy nebo například dovolenou Albánie poznávací zájezdy? Další možností je třeba Bali poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou ve Španělsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci ve Španělsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou ve Španělsku můžete také podle kvality: např Španělsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování ve Španělsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Španělsko nebo sekci dovolená s dětmi.