Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Španělska za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená ve Španělsku - poznávací zájezdy s fakultativními výlety, památky a turistika 2019. Last Minute poznávací zájezdy. Španělsko 2019.

A-Spanelsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Španělsko - Španělsko 2019

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Španělsko podle termínu

Slnečná Barcelona s pobytom pri mori
Dovolená Španělsko 2019 - Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Slnečná Barcelona s pobytom pri mori, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 3. květen až pátek 10. květen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 100 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, jarní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 18330,- Kč.
 
Poznávací zájezd „MRTVÉ MOŘE“ MAR MENOR
Dovolená Španělsko 2019 - La Manga del Mar Menor v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Poznávací zájezd „MRTVÉ MOŘE“ MAR MENOR, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pondělí 3. červen až pondělí 10. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 131 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací v aktuální ceně 22990,- Kč.
 
Barcelona s pobytem u moře
Dovolená Španělsko 2019 - Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Barcelona s pobytem u moře, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až neděle 1. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 212 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 12990,- Kč.
 
BARCELONA – MODERNISTICKÁ, GOTICKÁ
Dovolená Španělsko 2019 - Barcelona v hvězdičkovém ubytování BARCELONA – MODERNISTICKÁ, GOTICKÁ, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 213 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, poznávací, u moře levně se slevou 5 % v aktuální ceně 17990,- Kč.
 
To nejlepší z Barcelony (letecky z Bratislavy)
Dovolená Španělsko 2019 - Barcelona v hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Barcelony (letecky z Bratislavy), s délkou 4 dní. Pobyt v termínu pátek 4. říjen až pondělí 7. říjen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 254 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 13490,- Kč.
 

Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal