Dovolená ve Španělsku u moře
Andalusie
Flamengo v Barceloně
Vlajka Španělska

Aktuální nabídka dovolené ve Španělsku v únoru 2020. Zájezdy do Španělska za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v únoru ve Španělsku. Španělsko All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Únor ve Španělsku.

A-Spanelsko.cz    >    

Zájezdy a dovolená ve Španělsku v únoru

Vyhledávání zájezdů

Španělsko v únoru - Zájezdy podle termínu

Del Mar
Dovolená Španělsko 2020 - Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Del Mar, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až úterý 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 7352,- Kč.
 • Klimatizace
 
Leonardo Boutique Hotel Barcelona Sagrada Familia
Dovolená Španělsko 2020 - Barcelona v 3hvězdičkovém ubytování Leonardo Boutique Hotel Barcelona Sagrada Familia, s délkou 4 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až úterý 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 23 % v aktuální ceně 7378,- Kč.
 
Biarritz
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Azahar v 3hvězdičkovém ubytování Biarritz, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 15. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 % v aktuální ceně 14914,- Kč.
 
Biarritz
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Azahar v 3hvězdičkovém ubytování Biarritz, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až sobota 8. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 13 % v aktuální ceně 12558,- Kč.
 
Albir Playa Hotel & Spa
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Blanca v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Albir Playa Hotel & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až úterý 11. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 % v aktuální ceně 13646,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Klidná lokalita
 
Nh Nacional
Dovolená Španělsko 2020 - Madrid v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Nh Nacional, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až pondělí 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 12590,- Kč.
 
Puerta America Madrid
Dovolená Španělsko 2020 - Madrid v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Puerta America Madrid, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 1. únor až pondělí 3. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 50 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy levně v aktuální ceně 14290,- Kč.
 
Hotel Best Triton
Dovolená Španělsko 2020 - Costa Del Sol v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Best Triton, s délkou 5 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až čtvrtek 6. únor, s dopravou vlastní - například autem, za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, zimní zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 5020,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Dětský koutek
 • Dětský bazén
 • Tenis
 • Surfování
 • Fitness
 • Animační programy
 • Bar
 
Sir Victor
Dovolená Španělsko 2020 - Barcelona v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sir Victor, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu neděle 2. únor až úterý 4. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 51 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, zimní zájezdy eurovíkendy v aktuální ceně 16390,- Kč.
 
Vstupenky na FC Barcelona - Levante
Dovolená Barcelona levně, s neznámým počtem hvězdiček. Vstupenky na FC Barcelona - Levante s délkou 1 dní, v termínu 2. únor 2020 až 2. únor 2020 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Dle programu, zimní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 1990 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 97 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Španělsko podle měsíce odjezdu

Španělsko All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal